Tanıtım filmi yapımı için, markaların farklı yönlerini, amaçlarını ve hedefledikleri kitlelerin analizlerini yaparak prodüksiyon öncesi ve sonrası aktif çalışmalarıyla dönemine uygun bağımsız ve kaliteli tanıtım filmi prodüksiyonları üretiyoruz.

Filmeks Film ekibi olarak yaratıcı hikayelerimizi zengin prodüksiyonlarla buluşturuyor, çevremizi, kitlemizi ve sevenlerimizi sinemadan belgesele, tanıtım filmlerinden, reklam filmlerine, moda fotoğraf çekimlerinden iş güvenliği filmlerine kadar sektörümüzün her alanında başarılı prodüksiyonlar üretmeye devam ediyoruz.

Filmeks, canlı yayın ekip ve ekipmanları ile kurumsal şirket içi çekimler ve açık alanlardaki konser, açılış ve seramoni gibi tüm organizasyonlarınızda yanınızda…

Fotoğraf çekimlerinde başarılı prodüksiyonlara imza atan Filmeks Film Ekibi ödüllü fotoğrafçıları ve akademik kadrosu ile kurumsal fotoğraf çekimi , moda fotoğraf çekimi, ürün fotoğraf çekimi, mimari fotoğraf çekimi ve antika fotoğraf çekimi gibi bir çok alanda fotoğraf çekimi hizmeti vermektedir.

Dijital çağın en büyük icadı olan sosyal medya hesapları ve bu hesapların kurumsal başarıları. Bugün dünyaya açılmanın en hızlı yolu olan sosyal medya hesapları film ve fotoğraflarla destekleniyor.

Hemen Teklif Al